Jestem zakochana w swojej pracy, uwielbiam ludzi i gdy dużo się dzieje! Cieszy mnie, że po prostu mogę być z Wami i robić Wam zdjęcia, a moje pary często to czują. Dzięki temu podczas robienia zdjęć ze mną jest po prostu fajnie, a Wy czujecie pozytywną atmosferę. Całą sobą dbam, abyście czuli się przed obiektywem dobrze i swobodnie. Podczas reportażu czy sesji ze mną będzie dużo luzu, chillu i uśmiechu!

Z całego serca staram się, aby reportaż, który dla Was stworzę przeglądany po latach nadal przywoływał te same, najpiękniejsze emocje: szczerą radość, uśmiech, wzruszenie. Jestem szczera w tym co robię, wszystko co i jak tworzę, wypływa wprost ze mnie i z mojego serca. I cieszę się, że to widzicie i doceniacie. ???? Chcę, by biła prawdziwość z tych zdjęć – to, jak na siebie patrzycie, jak trzymacie w objęciach, jak się śmiejecie. Cenię w zdjęciach proste piękno i minimalizm, gdzie mniej znaczy więcej. Uwielbiam kadry pełne lekkości i subtelności, ale także mocny i gęsty fotoreportaż.

A kim jestem? Od zawsze artystyczna dusza, wiele czasu poświęcałam na rysowanie i malowanie. Fotografia pojawiła się w moim życiu przypadkiem, jak większość ważnych rzeczy w życiu. Pracując jako dziennikarka w lokalnym dzienniku pewnego razu uświadomiłam sobie, że wolę obraz niż słowo pisane i że bardziej pociąga mnie to, co robią moi koledzy fotoreporterzy. Spróbowałam i ta miłość już została.

Prywatnie – ciekawa świata i ludzi. Zakochana w podróżach i pieszych wędrówkach, najlepiej czuję się wśród przyrody. Często możesz spotkać mnie wszędzie tam, gdzie są drzewa i woda. A jeśli nie tam, to w klimatycznych kawiarniach, w których popijając dobrą kawę, obserwuję sobie ludzi. Świat kawy jest tym, który w ostatnim czasie mocno mnie interesuje i staram się sama odkrywać jego tajniki – czytam, wącham, ale przede wszystkim sama przygotowuję i próbuję różnych smaków, co daje mi niesamowitą frajdę!
Uwielbiam słońce, leśne ścieżki, rosę na trawie. Najpiękniejszym zapachem jest dla mnie jest zapach lasu, szczególnie po deszczu, a także morza. Kocham wodę i żeglarstwo – pływanie jachtem, gdzie jest tylko morze, wiatr i słońce daje mi nieporównywalne z niczym doznania oraz poczucie spokoju.

Czujecie, że się polubimy? Przemknęła Wam myśl, że byłabym właściwą osobą na Waszym ślubie? A może chcielibyście wybrać się ze mną na rejs żaglówką? 😀 Czekam na wiadomość od Was!

Madeline

Magda Korgól

Polecam z całego serca ❤️ Super atmosfera podczas przygotowań ! Magda robi piękne zdjęcia. Mimo tego,że nie lubię robić sobie zdjęć to przy Magdzie czułam się bardzo swobodnie i nie miałam najmniejszego problemu. 😀

Iga Chodyń

Polecamy! Przyjemna i luźna atmosfera, przy Magdzie faktycznie można się czuć swobodnie, dzięki czemu też zdjęcia są tak naturalne i chwile świetnie uchwycone. Baaaaardzo polecamy! ???

Izabela Piepiórka

Jeśli szukacie Fotografa, ale krępujecie się obiektywu, to z Magdą nie ma się czego obawiać. Bardzo dobra współpraca, miła atmosfera, naturalność i przede wszystkim świetne zdjęcia. Polecam Magdę na każdą okazję

Karolina Dorosz – Marciniak

Polecam serdecznie! 😀 Przede wszystkim Pani Magda robi piękne zdjęcia – potrafi uchwycić wszystkie „momenty” i bardzo dba o to, żeby zdjęcia wyrażały emocje. Dodatkowo sesja upłynęła w bardzo miłej atmosferze – Pani Magda poza świetnym fachem jest też ciepłą osobą, co bardzo pomaga i umila czas. Dodatkowo terminowość i dostosowanie do potrzeb klienta. Jeszcze raz polecam i dziękuję za wspaniałą sesję i niezapomniane wrażenia! 😀

Marta Nowocień